O firmie SANO

czyli O NAS

Sano Nowoczesne Żywienie Zwierząt

Jesteśmy marką europejską, której głównym zadaniem jest dostarczanie hodowcom pasz i preparatów mlekozastępczych do nowoczesnego żywienia zwierząt.

Nasze początki sięgają roku 1976, kiedy to Bernhard Waldinger uruchomił w Dolnej Bawarii produkcję preparatów mlekozastępczych i premiksów.

Sano w Polsce działa już 30 lat, będąc prekursorem żywienia zwierząt komputerowo zbilansowaną dawką w oparciu o premiksy i dodatki paszowe.

W Polsce Sano jest znaną i cieszącą się największym zaufaniem hodowców firmą paszową. Nasze produkty wyróżniają się najwyższą jakością oraz innowacyjnym składem.

Potwierdzeniem tego jest dla nas fakt, że zdecydowana większość hodowców, bo aż 66 %  uznaje Sano za najbardziej przyjazną polskim rolnikom firmę paszową. Przyznano nam najwyższe wyróżnienie Złotego Izydora, ponieważ zostaliśmy nagrodzeni trzy razy z rzędu prestiżową statuetką Izydora.

Naszą główną zasadą jest oferowanie Klientom produktów w 100% sprawdzonych i pewnych gwarantujących wysoką wydajność.
W tym celu prowadzimy Sano Agrar Institut, największą w Polsce farmę mleczną licząca 1.700 krów o wydajności ponad 13.000 kg mleka. To tam prowadzi się prace badawcze oraz opracowuje innowacyjne produkty i programy żywienia krów, cieląt i jałówek.

Na farmie  jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy żywienie krów jedną dawką TMR w oparciu o wozy paszowe. Dzięki temu możemy powiedzieć, że o żywieniu wiemy prawie wszystko.

Idea zajęcia się sprzedażą wozów paszowych pojawiła się już ponad 20 lat temu i wiązała się z jednoczesnym prowadzeniem doradztwa żywieniowego dla hodowców.
Od tamtego czasu sprzedaliśmy przeszło 4 tysiące różnych rodzajów wozów paszowych. Ostatnio sprzedajemy coraz więcej wozów samojezdnych.
Do tej pory nasze wozy paszowe znane były hodowcom pod marką Sano TMR Profi.

Aktualnie Sano jest jedynym oficjalnym przedstawicielem SILOKING w Polsce .

Jako SILOKING Polska zapraszamy do przejrzenia tych stron, zapoznania się z ofertą oraz do zadawania pytań, na które chętnie odpowiemy.

Zapytaj o wycenę wozu paszowego

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania

    Imię i nazwisko (wymagane)

    adres email (wymagane)

    Nr telefonu (wymagane)

    Przeznaczenie wozu paszowego

    Twoja wiadomość - Który wóz paszowy Cię interesuje?