SILOKING TrailedLine

Classic Compact

Seria średnich modeli – połączenie zwartej konstrukcji

z zaletami dużych wozów paszowych o pojemności od 7m³ do 14m³

Modele SILOKING TrailedLine Classic Compact z jednym turbo-ślimakiem sprawdzają się także w warunkach ograniczeń budowlanych, np. przy małych i niskich przejazdach przez obory. Krótkie podwozie jest bardzo zwrotne i umożliwia łatwe manewrowanie. W tej serii modeli napęd i rama są już dostosowane do stałego maksymalnego obciążenia.

Wyposażenie seryjne, jak np. przekładnia redukcyjna od modelu Compact 10-T, zderzak przeciwnajazdowy z oświetleniem i drabinka przymocowana do ramy należą w SILOKING do wyposażenia podstawowego tych modeli.

Różne opcje wysypu pozwalają dobrać dla każdego gospodarstwa odpowiednie rozwiązanie sposobu zadawania paszy, tj. wysyp paszy bezpośrednio przez zasuwę z lewej lub z prawej strony, przez taśmę poprzeczną SILOKING z przodu lub z tyłu, a przy szczególnie wysokich korytach przez dodatkową taśmę rozkładaną.

Dzięki odpowiedniemu kształtowi zbiornika i wytrzymałemu napędowi maszyna ta oprócz standardowych mieszań nadaje się także doskonale do rozdrabniania balotów i cięcia długowłóknistej paszy.

Zapytaj o wycenę wozu paszowego

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania

    Imię i nazwisko (wymagane)

    adres email (wymagane)

    Nr telefonu (wymagane)

    Przeznaczenie wozu paszowego

    Twoja wiadomość - Który wóz paszowy Cię interesuje?