Kompaktowy wóz paszowy
SILOKING SelfLine 4.0

Compact

Modele o niskiej wysokości

i pojemności mieszania 13m³ oraz 16m³

Kompaktowy wóz paszowy SelfLine 4.0 Compact to idealna maszyna dla typowych gospodarstw rodzinnych i dużych gospodarstw z licznymi grupami żywieniowymi. Sprawdza się również przy ograniczeniach budowlanych. Konstrukcja ze skrętnym 3-punktowym podwoziem umożliwia obustronny wysyp bez najeżdżania na paszę.

Modele o niskiej wysokości Compact 13 i 16 nadają się idealnie do przejazdu przez niskie budynki inwentarskie. Maszyny te są wyposażone w mocny i ekonomiczny 4-cylindrowy, wysokoprężny silnik. Jest to silnik marki Volvo z turbodoładowaniem o mocy 105 kW (143 KM). Opcjonalnie są stosowane silniki o mocy 129 kW (175 KM) bądź 160 kW (218 KM).

Wygodny dostęp do kabiny operatora

Szerokie drzwi i niskie wejście do kabiny zapewniają dodatkową pewność i komfort pracy. Wnętrze kabiny jest standardowo wyposażone w oświetlenie, co umożliwia bezproblemową obsługę nawet wtedy, gdy na dworze jest ciemno.

Łatwe dodawanie paszy mineralnej i innych dodatków paszowych

Praktyczny pojemnik z pokrywą obsługuje się łatwo i komfortowo. Proces dosypywania paszy mineralnej i dodatków można kontrolować przez praktyczny przełącznik znajdujący się w pobliżu pokrywy leja.

Duża wysokość pobierania z silosu pomimo niewielkich wymiarów. Trzypunktowe podwozie zapewnia wyjątkową zwrotność maszyny.

Kompaktowy wóz paszowy SILOKING SelfLine 4.0 Compact

Zapytaj o wycenę wozu paszowego

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania

    Imię i nazwisko (wymagane)

    adres email (wymagane)

    Nr telefonu (wymagane)

    Przeznaczenie wozu paszowego

    Twoja wiadomość - Który wóz paszowy Cię interesuje?