SILOKING SelfLine 4.0

Premium

Modele o dużym zasięgu pobierania

i większej pojemności 15m³, 19m³ oraz 22m³

Ze względu na dużą pojemność maszyny te są idealnym rozwiązaniem dla większych gospodarstw i hodowli. Wszystkie modele Premium pobierają paszę do wysokości 5 m za pomocą długiego ramienia frezu. Standardowo napędza te maszyny 4-cylindrowy, wysokoprężny silnik marki Volvo z turbodoładowaniem o mocy 129 kW (175 KM). Ponadto opcjonalnie dostępne są silniki o mocy 160 kW (218 KM). Dzięki 3-punktowemu podwoziu maszyna wyróżnia się minimalnym promieniem skrętu. Dla komfortowej jazdy wóz paszowy jest wyposażony w niezależne zawieszenie kół. Rozwiązanie to jest standardem dla SelfLine 4.0 Premium 2215-22.

Wysuwana taśma wysypowa

By zapewnić komfortową pracę w warunkach ograniczonej przestrzeni w oborze, doskonale się sprawdza tylna taśma wysypowa, Operator może ją wysunąć do żądanej pozycji. Może nią wygodnie sterować z fotela.

Ergonomiczny dostęp do kabiny

Szerokie drzwi, które otwierają się pod dużym kątem. Wejście do kabiny jest bardzo niskie. W efekcie daje to dodatkowe bezpieczeństwo i komfort. Dodatkowo kabina jest seryjnie wyposażona w oświetlenie wnętrza. Dzięki temu kierowca odnajduje drogę nawet w ciemności.

Duży samojezdny wóz paszowy może być opcjonalnie zapatrzony w niezależne zawieszenie kół, co zapewni komfortową jazdę nawet po trudnych nawierzchniach. Jako standard występuje w SelfLine 4.0 Premium 2215-22.

Duży samojezdny wóz paszowy SelfLine 4.0 Premium wizerunkowa

Zapytaj o wycenę wozu paszowego

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania

  Imię i nazwisko (wymagane)

  adres email (wymagane)

  Nr telefonu (wymagane)

  Przeznaczenie wozu paszowego

  Twoja wiadomość - Który wóz paszowy Cię interesuje?

  Duży samojezdny wóz paszowy SILOKING SelfLine 4.0 Premium na stronie producenta