SILOKING SelfLine 4.0

System 300+

Konkurencyjnie mocna maszyna dla dużych mieszań i wysokich koryt

o pojemności 19m³, 22m³ i 25m³

Samojezdny SelfLine 4.0 System 300+ jest wozem o dużej pojemności, który oferuje najwyższą wydajność „większego brata“, tj. SelfLine 4.0 System 500+. Poprzez zmniejszenie rozmiaru solidnej techniki SelfLine 4.0 System 300+ jest idealny, kiedy w gospodarstwie liczy się efektywność. Przez dużą pojemność mieszania umożliwia on codzienne zaopatrzenie dużych grup żywieniowych za pomocą niewielu mieszań.

Solidna maszyna wyposażona jest w mocny 4-cylindrowy, wysokoprężny silnik 160 kW (218 KM), dzięki czemu bardzo szybko pobiera on paszę i jednocześnie miesza jednorodnie. Ten samojezdny wóz paszowy w wersji prędkości do 25 km/h jest idealnie wyposażony do codziennej pracy w gospodarstwie. Dzięki dużej powierzchni podłogi wysyp paszy także do koryt nie stanowi żadnego problemu.

Sterowanie przeciwostrzami

Sterowanie przeciwostrzami hydraulicznymi odbywa się wygodnie za pomocą drążka sterowniczego (joysticka).

SelfLine System 300+ z wysuwanym przenośnikiem wysypu z przodu

Sterowanie taśmą wysuwaną odbywa się wygodnie z kabiny operatora. Taśma doskonale sprawdza się przy zadawaniu paszy, szczególnie w warunkach ograniczeń budowlanych.

Dwuosiowy układ kierowniczy SelfLine System 300+

Przy bezproblemowym pokonywaniu zakrętów, istotną rolę odgrywają obie osie. Dzięki temu samojezdny wóz paszowy uzyskuje najmniejszy możliwy promień skrętu, co sprawia, że SelfLine System 300+ jest jeszcze bardziej zwrotny i wszechstronny w stosowaniu.

Typowe warunki gospodarstwa i duża pojemność mieszania!

Samojezdny wóz paszowy SelfLine 4.0 System 300+ przed oborą

Zapytaj o wycenę wozu paszowego

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania

    Imię i nazwisko (wymagane)

    adres email (wymagane)

    Nr telefonu (wymagane)

    Przeznaczenie wozu paszowego

    Twoja wiadomość - Który wóz paszowy Cię interesuje?