SILOKING SelfLine 4.0

System 500+

Wszechstronny wóz paszowy dla gospodarstwa i na drogę

o pojemności 19m³, 22m³ i 25m³

Farmy mleczne z wieloma lokalizacjami i firmy oferujące usługi dla rolników stawiają wozowi paszowemu samojezdnemu następujące wymagania: musi sprawdzać się zarówno przy szybkich przejazdach drogami jak i w ciasnych gospodarstwach. Szybki i ekstremalnie zwrotny, nowoczesny wóz paszowy samojezdny zdaje egzamin we wszystkich warunkach.

Ze względu na konstrukcję o wysokości poniżej 3 metrów niskie przejazdy przez obory nie stanowią dla niego żadnej przeszkody. Jednocześnie SelfLine 4.0 System 500+ 2519 może pobierać komponenty z wysokości maksymalnej 5,3 metrów. Mocny wydajnościowo 6-cylindrowy silnik Volvo o mocy 185 kW (252 KM) jest przystosowany do maksymalnego stałego obciążenia.

Dzięki 4-kołowemu układowi kierowniczemu ten wóz paszowy radzi sobie bardzo dobrze także z trudnymi do pokonania terenami i drogami z płyt. Maszyna jest duża i bardzo zwrotna dzięki obu osiom przegubowym. Jest dostępna w 4 wersjach prędkości, tj. 20 / 25 / 40 i 50 km/h.

System 500+ z tylną zsuwnią przy zasuwie wysypu

Pracą tylnej zsuwni wysypu można wygodnie sterować z kabiny operatora. Przedłużenie wysypu paszy bardzo dobrze sprawdza się głównie w warunkach ograniczeń budowlanych. Po złożeniu zsuwnia nie zwiększa szerokości maszyny.

SILOKING System z łańcuchowym przenośnikiem wysypu

Solidny wysyp za pomocą przenośnika łańcuchowego.

Łańcuchowy przenośnik wysypowy niezawodnie transportuje również paszę o nienajlepszej strukturze.

Dwuosiowy układ kierowniczy

Obie osie Systemu 500+ stanowią wsparcie przy pokonywaniu zakrętów, gdyż umożliwiają zmniejszenie promienia skrętu. Zapewnia to jeszcze większą zwrotność maszyny przy manewrowaniu na ograniczonych powierzchniach.

MOCNY – na drodze i w trudnych warunkach w gospodarstwie.

Zapytaj o wycenę wozu paszowego

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania

  Imię i nazwisko (wymagane)

  adres email (wymagane)

  Nr telefonu (wymagane)

  Przeznaczenie wozu paszowego

  Twoja wiadomość - Który wóz paszowy Cię interesuje?

  Szybki wóz paszowy SILOKING SelfLine 4.0 System 500+ u producenta