SILOKING TrailedLine

Classic Premium

Seria solidnych modeli z komfortowym, profesjonalnym wyposażeniem

o pojemności zbiornika od 9m³ do 14m³

Rama i napęd są dostosowane do maksymalnego stałego obciążania. Wyposażenie standardowe, tj. np.  schodki i taśma poprzeczna SILOKING sprawiają, że te maszyny są bardzo przydatne w codziennej pracy przy zadawaniu paszy.

Schodki z podestem i trzema aluminiowymi stopniami zapewniają wygodne i bezpiecznie wejście z obu stron maszyny. Przymocowane są one bezpośrednio do ramy tak, że waga nie waży operatora, np. gdy dosypuje premiksy z podestu.

Taśma poprzeczna SILOKING z przodu z zabierakami o różnych wysokościach i obustronnym napędem za pomocą 2 silników hydraulicznych należy do wyposażenia standardowego maszyny. Od modelu Premium 11 wyposażenie seryjne stanowią 4 czujniki tensometryczne.

Schody i podest jako standard w TrailedLine Classic Premium

Wysokiej jakości, wytrzymałe i antypoślizgowe stopnie aluminiowe ze stabilnym podestem do bezpiecznej obserwacji procesu mieszania.

Wyposażenie seryjne wozów paszowych typu Premium stanowi taśma poprzeczna SILOKING z przodu, a od modelu Premium 11 standardem są 4 czujniki tensometryczne oraz przekładnia redukcyjna.

Wóz paszowy posiada taśmę poprzeczną, za pomocą której pasza jest zadawana równomiernie i szeroko, dzięki czemu jest chętnie pobierana przez krowy.

Wóz paszowy TrailedLine Classic Premium podczas pracy

Zapytaj o wycenę wozu paszowego

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania

    Imię i nazwisko (wymagane)

    adres email (wymagane)

    Nr telefonu (wymagane)

    Przeznaczenie wozu paszowego

    Twoja wiadomość - Który wóz paszowy Cię interesuje?